ZDROJ: bmwgroup.com
ZDROJ: bmwgroup.com

POLICIE ZÍSKALA 20 MODERNÍCH MOTOCYKLŮ BMW MOTORRAD

Předání motocyklů proběhlo 24. června 2022 u BMW Motorrad Autorizovaného Dealera, společnosti Renocar, v Brně.

Dodávka celkem 50 motocyklů BMW Motorrad, které si objednala Policie České republiky pro doplnění vozového parku dopravní policie, bude dodána v roce 2022. Předání prvního fleetu 20 motocyklů z celkového počtu 50 kusů proběhlo 24. června 2022 od BMW Motorrad Renocar z Brna-Slatiny.

„Věřím, že jezdci na motocyklech BMW R 1250 RT v policejní úpravě budou mít maximální míru bezpečí, bezproblémovou obsluhu i vysokou míru spolehlivosti při plnění každodenních služebních povinností, a kromě výše zmíněných atributů i potěšení z jízdy – tolik příznačné pro značku BMW Motorrad,“ uvedl vedoucí oddělení BMW Motorrad spol. Renocar a.s. Jan Křivka.

Značka BMW Motorrad je známá nejen svým širokým spektrem modelů v nabídce, ale také schopností vyhovět speciálním požadavkům v rámci svého výrobního procesu, kdy jsou všechny komponenty a kvalita garantovány přímo výrobcem. Stejně tak tomu je v případě modelu BMW R 1250 RT v úpravě policejního speciálu, při jehož výrobě byly využity rozsáhlé zkušenosti získané na základě dlouhodobého používání motocyklů BMW Motorrad policejními sbory například v Německu, Rakousku, Švédsku i v České republice. Nové stroje jsou kromě jiného vybaveny též soupravou speciálních světelných a zvukových zařízení.

ZDROJ: bmwgroup.com