Zdroj: press.bmwgroup.com

Nová řada BMW 5 přináší hraní her přímo do automobilu

BMW Group oznámila svou spolupráci s herní platformou AirConsole a přinesla do své nejnovější řady 5 inovativní prvek – integrované hry přímo v automobilu. Tímto krokem BMW vstupuje do světa zábavy a nabízí řidičům a spolujezdcům nový způsob, jak si zkrátit čas během zastávek nebo dobíjení vysokonapěťové baterie.

S novým modelem BMW řady 5 získají uživatelé přístup k jednoduchým a snadno hratelným „casual“ hrám, které jsou vhodné i pro ty, kdo se běžně nevěnují videohrám. Tyto hry poskytují zábavu a odpočinek během cestování a mohou se do nich zapojit i cestující na zadních sedadlech. S aplikací AirConsole mohou hráči využívat svůj chytrý telefon jako ovladač a propojit ho s BMW Prohnutým displejem ve vozidle pomocí QR kódu. Po naskenování kódu je možné okamžitě začít hrát.

Portfoliu her, které jsou k dispozici při uvedení nového modelu BMW řady 5, dominují závodní, sportovní, kvízové a hudební hry, ale najdou se zde i simulátory, strategie, skákací a běhací hry, a logické hry. V první fázi jsou hráčům nabídnuty přibližně 15 titulů, mezi nimiž najdeme oblíbené hry jako Go Kart Go, Golazo, Music Guess či Overcooked. BMW plánuje průběžné rozšiřování portfolia her, aby uživatelé měli stále nové možnosti zábavy.

Zdroj: bmwgroup.com

Nepřehlédněte

Realitní kancelář Brno