Německo růst HDP
Německo růst HDP

Půjčka pro podnikatele nabízí zajímavou alternativu i nováčkům

Je určena pro všechny, kdo splní základní podmínky. Jednoduchost je na prvním místě, kladné odpovědi se tak snadno dočkají i nováčci v roli osob samostatně výdělečně činných. Pokud byla žádost v bance z nějakého důvodu zamítnuta, tady je šance o poznání vyšší. Stačí totiž, když doložíte platné IČO. Nemusíte si hledat čas na návštěvu pobočky ve svém denním programu, který je opravdu nabitý. Všechny podrobnosti totiž vyřešíte online, jinak řečeno, například z pohodlí domova, pracovny nebo rekreační víkendové chaty. To už je jen na vás! Začátkem této konverzace je vyplněný kontaktní formulář se základními osobními údaji.

Až třicet tisíc pro všechny

Jak velká částka je ve hře? Jednoduše řečeno, máte k dispozici řadu různých kombinací a záleží jen na vás, která z nich vás osloví nejvíce. Máte svůj plán? Nebo je přede dveřmi nějaký nečekaný výdaj, na nějž musíte rychle nalézt odpověď? Půjčka pro podnikatele je velmi flexibilní, umí se přizpůsobit mnoha různým scénářům. Můžete se ozvat 24/7, protože odpovědní formulář čeká na webu, až se sami rozhodnete. Je velmi jednoduchý a vyplníte jej za několik okamžiků. Opravdu jde jen o základní osobní údaje, složitý scénář v tomto případě nehledejte!

  • 5 000 Kč je minimální suma, která může být ve hře. Méně už si půjčit nemůžete.
  • 30 000 Kč je naopak maximum. Záleží jen na vás, k čemu přesně využijete peníze!
  • Lhůta splatnosti je rovněž na klientech, kteří si vybírají ideál. Rozmezí je 7 a 30 dní.

Účel nebude vůbec důležitý

Co ještě byste měli vědět? Půjčky pro OSVČ jsou spojeny s velkou mírou osobní svobody. Jinak řečeno, nemusíte vysvětlovat, k čemu přesně potřebujete finanční injekci. Může to být například na zaplacení pojistného, investice do kanceláře nebo dílny, nářadí či software do PC, fantazii se zde určitě meze nekladou!