Kosmetika v Plzni
Kosmetika v Plzni

Jak vybrat kosmetický salón v Plzni

V srdci Plzně se nachází kosmetický salón, který vede certifikovaná kosmetička Andrea Vrbová. Tento salón se odlišuje svým přístupem k péči o pleť, nabízí totiž exkluzivně 100% organickou kosmetiku MBK, vhodnou i pro ty nejsenzitivnější typy pleti.

Nabídka salónu zahrnuje široký spektrum kosmetických služeb, včetně základního ošetření, miniliftingové terapie a inovativních postupů jako je HYDRO CELL a fotonová terapie. Každá procedura je pečlivě přizpůsobena individuálním potřebám klientů.

Kosmetička Andrea Vrbová klade důraz na kvalitu a spokojenost zákazníka. Salón nabízí garanci spokojenosti, zároveň poskytuje možnost konzultací s kosmetičkou zdarma pro optimální výběr péče.

Kosmetika MBK je výsledkem pečlivého výběru ingrediencí z organického zemědělství. Výroba probíhá pod přísným dohledem německých úřadů, čímž je zajištěna její nejvyšší kvalita a bezpečnost.

Lokalita a Kontakt

Kosmetický salón najdete v Plzni na adrese Čechova 44, Poliklinika Bory. Pro rezervace a další informace můžete kontaktovat salón telefonicky na čísle +420 607 151 101 nebo e-mailem na andrea@adefacto.cz.