Rezidenční čtvrť Vilapark Klamovka
Rezidenční čtvrť Vilapark Klamovka

Rezidenční čtvrť Vilapark Klamovka je atraktivním místem k bydlení

Toužíte po dobrém bydlení na dobré adrese? Takové nemovitosti jsou samozřejmě vždy žádané, a pokud jsou ve vašich možnostech, rozhodně se vyplatí investovat do vysněného místa k žití. Takovým místem může být právě rezidence Vilapark Klamovka, která vám nabídne bydlení obklopené zelení a kde to také máte všude do města blízko. Dostupnost veškeré občanské vybavenosti je jedním ze základních předpokladů spokojeného života.

Byty, které vás osloví

Jestliže se rozhodnete pořídit si zde byt, můžete vybírat z bytů od 1+kk po 4+kk. Kromě toho je zde také provedení 4+kk jako mezonet a potom jsou zde také 5+kk penthousy. Díky tomu dokáží nové byty Praha 5 oslovit široké spektrum klientů. Zdejší byty dokonce mohou nabídnout dva výhledy:

  • Na město
  • Do zelené zahrady

Výhled na město nabízejí konkrétně byty v sekci A, které jsou při severní hranici pozemku. Výhled do zelené zahrady zase nabídnou byty v sekci B, které jsou na jižní hraně pozemku. Výhled na město nepochybně ocení každý milovník metropolitního stylu života, výhledy do zeleně zase mohou být lepším řešením pro rodiny s dětmi. Každý si zde zkrátka může najít to své.

Rezidenční čtvrť Vilapark Klamovka

Největší byty zde mají rozlohu zhruba 200 m², což se týká zmiňovaných střešních penthousů. Celkově zde najdete 117 bytů, ke kterým přísluší 140 garážových stání. Lákadlem nejsou jen samotné byty, ale také okolí.

Vše na dosah

Výhodou bydlení v Praze je zejména to, že máte širokou dostupnost služeb doslova na dosah. V okolí najdete obchody, restaurace a kavárny, máte zde spoustu možností pro kulturní vyžití. Pokud vás zajímá cena bytu na Smíchově, najdete ji na webu projektu. Dobrá dopravní dostupnost a blízkost všeho je však naprosto nedocenitelná. Například pouze za pár minut budete na Smíchovském Andělu. A díky nové rezidenční čtvrti můžete bydlet v příjemném moderním prostředí s veškerou občanskou vybaveností.

Nepřehlédněte

Odhad ceny nemovitosti zdarma