chytré světlo
chytré světlo

Chytré světlo se osvědčí doma i na chatě

Chtěli jste si vždycky nastavit teplotu světla podle aktuální situace? Dnes už rozhodně není nutné šroubovat další žárovku a hledat štafle. K dispozici je až šestnáct milionů barev. Mezi studenou bílou a teplou bílou si vybírejte s ohledem na to, co právě děláte. Přepnutí je otázkou vteřiny, záleží, zda se chcete soustředit na nějakou činnost nebo hodláte spíše odpočívat. Toto osvětlení je vhodné do každého interiéru, najde své místo v malých garsonkách, ale také prostorných ložnicích a obývacích pokojích. Uplatnění může mít i v garážích, protože si poradí s nízkými teplotami. Zvládne práci i tehdy, když je v místnosti pod nulou.

Ovládání je jednoduché, stačí smartphone

Jedno kliknutí a máte nastaveno! Samozřejmě, chytré světlo si můžete dirigovat díky mobilnímu telefonu. Připraveny jsou také přednastavené barevné scény, takže se nestane, že byste se večer nudili. Jas 810lm a jmenovitý výkon 9W, taková žárovka se hodí prakticky do každé místnosti ve vašem domě. Využít můžete také časovač, díky němuž si rozsvítíte v ložnici už v šest ráno, když vstáváte do zaměstnání. Nezaspíte, ale zvládnete vše přesně podle plánu, který jste si na tento týden připravili. Mimochodem, žárovky můžete ovládat naprosto odkudkoliv, stačí mít v ruce mobil. Klidně i z druhého konce světa!

chytré světlo
chytré světlo

Dlouhá životnost je velkou výhodou

Kolik energie v sobě mají tyto žárovky? Ta s paticí E27 nabídne až třicet tisíc hodin životnosti, což je v dnešní době velice slušný standard. Jinak řečeno, na jednom místě může taková žárovka sloužit až několik dalších let, to vše bez nutnosti opravy nebo výměny. Navíc platí, že nastavení je spíše otázkou několika minut, stačí jen spárovat osvětlení s aplikací v mobilu. Zaujala vás také podobná tématika? Podívejte se na cel-tec.cz a dozvíte se mnohem víc!